Home » Aranđelovac » Bekament uspešniji od Naise

Bekament uspešniji od Naise

Derbi četvrtog kola play off takmičenja u Super ligi Srbije za rukometašiceodigran je sinoć u Aranđelovcu.

SRC „Šumadija“ je primila 350 gledalaca koji su ispratili duel Bekament Bukovičke banje i niške Naise. Sudar drugoplasirane ekipe i domaćina utakmice i trećeplasiranih gošći je na kraju završen sa 32: 27 (13: 14).

Gošće su bolje otvorile utakmicu i tokom prvog poluvremena su diktirale rezultat na semaforu. U par navrata Naisa je išla i na plus tri gola prednosti (2: 5, 6: 9).

Domaći sastav stiže do 9: 9, ali u tom delu igre nije uspeo i da prelomi rezultat u svoju korist. Naisa je tako na odmor otišla sa golom prednosti (13: 14).

Drugi deo meča Naisa počinje opet bolje, ali samo do 39.minuta (18: 18). Posle tog poravnanja rezultata svo preostalo vreme utakmce je proteklo u dominaciji domaćeg tima za na kraju ubedljivih plus pet 32: 27.

Katarina Stepanović sa 8 golova je bila najefikasnija u domaćem timu. Kod Naise je to sa 10 golova bila Katarina Radović.