Denver nastavio niz poraza bez Jokića, Bogdanović osam, Pokuševski sedam poena – RTV SUNCE Arandjelovac
Home » Sport » Denver nastavio niz poraza bez Jokića, Bogdanović osam, Pokuševski sedam poena

Denver nastavio niz poraza bez Jokića, Bogdanović osam, Pokuševski sedam poena

Sve je očiglednije koliko Nikola Jokić nedostaje timu jer je Denver nanizao već četvrti uzastopni poraz orkako je srpski centar van terena zbog povrede.

Već od samog starta gostujući Milvoki je preuzeo inicijativu i potom vodio meč ka sigurnoj pobedi a domaćini su smo u trećoj četvrtini uspeli da pruže ravnopravan otpor ali je to bilo sve.

Na gostujućem terenu slavila je i Atlanta nad Memfisom sa čak 132:100, a srpski internacionalac Bogdan Bogdanović je proveo 26 minuta u igri i za to vreme ubacio osam poena i zabeležio sedam skokova i četiri asistencije.

Oklahoma je pretrpela peti uzastopni poraz u duelu sa Vašingtona sa 101:99, a Aleksej Pokuševski je na parketu proveo nešto više od 17 minuta i ubacio sedam poena, uz šest skokova i dve asistencije.