Gaze sve pred sobom – Bekament slavio u Šapcu – drugi tim oduvao Košutnjak – RTV SUNCE Arandjelovac
Home » Aranđelovac » Gaze sve pred sobom – Bekament slavio u Šapcu – drugi tim oduvao Košutnjak

Gaze sve pred sobom – Bekament slavio u Šapcu – drugi tim oduvao Košutnjak

U sedmom kolu Super Lige Srbije rukometašice Bekamenta na izuzetno teškom gostovanju i veoma bitnoj utakmici za očuvanje liderske pozicije savladale ubedljivo ekipu Medicinara rezultatom 20:30 (9:14).

Posle prvih 30 minuta imale su pet golova prednosti, ali se nisu time zadovoljavale. Nastavile su da podižu prednost, nisu spuštale gas, pa su na kraju protivnika deklasirale sa plus 10. Osvajačice Super Kupa su iskustvom došli do još jednog trijumfa, pokazavši tako da imaju visoke ambicije da okončaju jesenji deo sezone na vrhu tabele.

Narednu utakmicu igraju već u sredu, 14.novembra od 18 časova, u SRC „Šumadija“ u derbiju kola sa ekipom Jagodine.

I drugi tim Bekamenta BB ubedljivo savladao ekipu Košutnjaka

Druga ekipa Bekamenta Bukovičke Banje savladala je danas u Aranđelovcu u SRC Šumadija ekipu Košutnjaka iz Čačka , rezultatom 26:10 , poluvreme 14:3.

Utakmica je rešena u prvom poluvremenu kada je gostujući sastav za 30 minuta igre postigao samo 3 gola.

Trenerski tandem Paunović-Kuharović pružio je priliku svim igračima, pa su se gotovo svi upisali u strelce.