Milan ponovo vodi, Ernandez sa bele tačke – RTV SUNCE Arandjelovac
Home » Sport » Milan ponovo vodi, Ernandez sa bele tačke

Milan ponovo vodi, Ernandez sa bele tačke

67` Prilika za Kastiljeha

Kastiljeho je natrčao na odbijenu loptu, ali je Borjan dobro pozicioniran.

62` Falko je na terenu

Izmena – Ben je napustio igru, na terenu je Falko.

61` GOL! Milan ponovo vodi

Ernandez siguran sa bele tačke, Milan ponovo vodi.

[embedded content]

60` Penal!

Pankov je dotakao Ernandeza, koji je odmah pao.

Ernandez će i izvesti penal.

59` Penal za Milan. Čeka se potvrda VAR-a

52` GOL! Kanga je strelac

Zvezda je izjednačila. Donaruma je pogodio stranu, ali nije mogao da sačuva mrežu.

51` Penal za Zvezdu!

Odličan napad Zvezde, Falčineli je pogodio Romanjolija u ruku, Zvezda ima oriliku da izjednači.

48` Prilika za Bena

Petljao je Ben, možda više nego što je trebalo, na kraju je šutirao ali je Donaruma odbranio.

46′ Počeo je drugi deo igre

45+1` Šansa za Milunovića

Milunović se našao pred golom Milana, šutirao snažno iz okreta, ali preko gola.

42` GOL! Milan, sada zaista, vodi

Kada gosti nisu uspeli, pomogli su im domaći.

Autogol Pankova u završnici prvog dela igre, sada nema posla za VAR i Milan vodi sa 1:0.

39` Izmena kod gostiju

Benaser ne može da nastavi meč, umesto njega na terenu je Tonali.

24` Dobar pokupaj Ivanića

Snažan i precizan udarac Ivanića, Donaruma još jednom pokazuje klasu. Novi udarac iz ugla za crveno-bele.

22` Kolosalna šansa za Rebića

Krunić je sjajno prihvatio loptu, proigrao Rebića, a ovaj šutirao preko gola iz odlične pozicije.

20` Velika prilika za Ivanića

Mirko Ivanić je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je Donaruma odbranio. Korner za Zvezdu.

19` Dobar udarac Krunića

Rade Krunić je šutirao sa distance, Borjan je dobro reagovao.

12` Još jedan poništen gol!

Velika greška Milana Borjana, koji je istrčao na centaršut, ali nije došao do lopte.

Lopta je došla do Tea Ernandeza, koji je smestio u mrežu.

Ipak, radost domaćih prekinuo je VAR, koji je primetio da je levi bek Milana dodirnuo loptu rukom.

9` Pokušaj Rebića, brani Borjan

Rebić se izborio za udarac, ali je Borjan odbranio. Korner za Milan.

5` GOL! Ipak ne…

Brza kontra Milana, Kastiljeho je postigao gol, ali je bio u nedozvoljenoj poziciji.

VAR je proverio i potvrdio odluku arbitara.

1` Počeo je meč

Navijači ispred „severa“ bodre crveno-bele

Grupa navijača Crvene zvezde okupila se ispred severne tribine stadiona „Rajko Mitić“ da podrži ekipu na utakmici protiv Milana.

Odlukom kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa, navijačima nije dozboljen ulaz, ali to nije smetalo najupornijima da se okupe ispred stadiona.

Poznati su sastavi timova:

Crvena zvezda: Borjan, Milunović, Pavkov, Degenek, Gobeljić, Rodić, Kanga, Petrović, Ben, Ivanić, Falćineli.

Milan: Donaruma, Ernadnez, Tomori, Romanjoli, Kalulu, Benaser, Krunić, Meite, Rebić, Kasteiljeho, Mandžukić.