Naisa ubedljivom pobedom gotovo obezbedila treće mesto u Super ligi Srbije – RTV SUNCE Arandjelovac
Home » Aranđelovac » Naisa ubedljivom pobedom gotovo obezbedila treće mesto u Super ligi Srbije

Naisa ubedljivom pobedom gotovo obezbedila treće mesto u Super ligi Srbije

Naisa i Bekament Bukovička banja odigrali su sinoć u SC Čair u Nišu , prve od dve utakmice , u kojoj se rešava pitanje trećeplasirane ekipe u Super ligi Srbije za takmičarsku sezonu 2020/2021.

Domaćin je ubedljivom pobedom , rezultatom 33:20 , poluvreme 19:9 , gotovo već obezbedio mesto broj tri na kraju ove sezone uprkos tome što se već sutra igra revanš utakmica u Aranđelovcu od 18 sati.

Bekament Bukovička banja nastupio je bez Sare Garović a trener Saša Bošković davao je šansu mlađim igračima koji će najverovatnije naredne sezone imati veću minutažu.

Za igrača utakmice , treneri Ljubomir Obradović (Naisa) i Saša Bošković (Bekament BB) proglasili su Milenu Petković golmana domaćee ekipe.

Najefikasnija u pobedničkoj ekipi bile su Ivana Gakidova sa 7 i Marija Filipović sa 6 golova.

U ekipi iz Aranđelovca epitet prvog strelca ponela je Ana Tomković sa 7 golova.