Novak rutinski protiv Štrufa

Novi brejk, Novak servira za pobedu

Đoković vodi sa 5:1 i servira za pobedu u narednom gemu.

Štruf gubi servis, Đoković vodi 3:1

Ponovo srpski teniser dolazi do brejka protiv Nemca, ovoga puta početkom trećeg seta za vođstvo od 3:1.

Đoković vodi sa 2:0 u setovima

Novak pravi još jedan brejk i osvaja drugi set nakon 34 minuta tenisa. Kao i u prvom, rezultat je bio 6:3.

2:0 za Novaka u drugom setu

Ekspresno potvrđen brejk, Novak vodi sa 2:0 u drugom setu.

Brejk na startu drugog seta

Novak koristi četvrtu brejk loptu na startu drugog seta i vodi sa 1:0. Zanimljivo je da je više brejk lopti bilo u ovom servis gemu Štrufa, nego li u celom prvom setu.

Novak osvaja prvi set protiv Štrufa

Đoković potvrđuje brejk i nakon 38 minuta, osvaja prvi set rezultatom 6:3.

Novak pravi brejk i vodi sa 5:3

Novak koristi drugu brejk loptu u prvom setu i stiče prednost od 5:3. U narednom gemu srpski teniser servira za osvajanje seta.

Đoković vodi sa 3:2 u prvom setu

Još uvek bez brejka, Đoković i Štruf sigurni na svojim servisima. Novak vodi sa 3:2, nakon pet gemova.

1:1, bez brejka na startu

Obojica tenisera osvajaju gemove na svoj servis, Novak doduše znatno teže, pošto je morao da odbrani jednu brejk loptu.