Pobeda rukometašica Bekamenta na startu prolećnog dela sezone – RTV SUNCE Arandjelovac
Home » Aranđelovac » Pobeda rukometašica Bekamenta na startu prolećnog dela sezone

Pobeda rukometašica Bekamenta na startu prolećnog dela sezone

Posle dva ipo meseca pauze u utakmici 10-og kola Super lige Srbije, sinoć su u Aranđelovcu rukometašice Bekamenta Bukovičke Banje savladale oslabljenu ekipu Medicinara iz Šapca rezultatom 29:20, poluvreme 15:11.

Šapčanke su se odlično predstavile u prvih 30 minuta kada su u nekoliko navrata imale i od 1 do 2 gola prednosti.
Stiče se utisak da je domaći tim igrao taman koliko mu je potrebno za ubedljiv trijumf.

Trener Saša Boškoić i njegov stručni štab dali su šansu svim devojkama a za igrača utakmice proglašena je Marina Tomić ,univerzalac domaće ekipe koja je postigla 6 pogodaka od čega 2 sa linije penala odakle je imala maksimalan učinak.Ona je ujedno i najefikasniji pojedinac u večerašnjem meču u obe ekipe.