Svetsko prvenstvo: Raspored, rezultati i tabele – RTV SUNCE Arandjelovac
Home » Sport » Svetsko prvenstvo: Raspored, rezultati i tabele

Svetsko prvenstvo: Raspored, rezultati i tabele

Posle takmičenja po grupama formiraju se Grupa 1 i Grupa 2 u kojoj se ukrštaju grupe A i B, kao i grupe C i D u koje će se plasirati po četiri prvoplasirane ekipe.

Raspored takmičenja po grupama:

Grupa A

1. kolo
Srbija – Angola 32:25
Holandija – Slovenija 26:32
NorveškaKuba 47:16

2. kolo
Kuba – Srbija 27:46
Angola – Holandija 28:35
Slovenija – Norveška 20:36

3. kolo 3.12.
07.00 Holandija – Kuba
10.00 Slovenija – Angola
12.30 Norveška – Srbija

4. kolo 5. 12.
07.00 Kuba – Slovenija
10.00 Srbija – Holandija
12.30 Norveška – Angola

5. kolo 6. 12.
07.00 Srbija – Slovenija
10.00 Angola – Kuba
12.30 Holandija – Norveška

Tabela:
Norveška 4
Srbija 4
Holandija 4
Slovenija 2
Angola 0
Kuba 0

Grupa B

1. kolo
Nemačka – Brazil 30:24
Francuska – Južna Koreja 27:29
DanskaAustralija 37:12

2. kolo
Brazil – Francuska 19:19
Australija – Nemačka 8:34
Južna Koreja – Danska 26:26

3. kolo
07.00
Južna Koreja – Brazil
11.00 Francuska – Australija
12.30 Danska – Nemačka

4. kolo
07.00
Australija – Južna Koreja
11.00 Nemačka – Francuska
12.30 Danska – Brazil

5. kolo
07.00
Brazil – Australija
11.00 Nemačka – Južna Koreja
12.30 Francuska – Nemačka

Tabela:
Nemačka 4
Danska 3
Južna Koreja 3
Francuska 1
Brazil 1
Australija 0

Grupa C

1. kolo
Crna Gora – Senegal 29:25
Mađarska – Kazahstan 39:15
Rumunija – Španija 16:31

2. kolo
Kazahstan – Crna Gora 21:30
Senegal – Rumunija 24:29
Španija – Mađarska 29:25

3. kolo
07.00
Španija – Senegal
07.00 Mađarska – Crna Gora
11.00 Rumunija – Kazahstan

4. kolo
07.00
Kazahstan – Španija
07.00 Crna Gora – Rumunija
11.00 Mađarska – Senegal

5. kolo
07.00
Crna Gora – Španija
07.00 Senegal – Kazahstan
11.00 Rumunija – Mađarska

Tabela:
Španija 4
Crna Gora 4
Mađarska 2
Rumunija 2
Senegal 0
Kazahstan 0

Grupa D

1. kolo
Japan – Argentina 24:20
Rusija – Kina 26:11
Švedska – Kongo 26:16

2. kolo
Argentina – Rusija 22:35
Kongo – Japan 16:28
Kina – Švedska 19:32

3. kolo
06.30
Rusija – Kongo
09.00 Kina – Argentina
11.30 Švedska – Japan

4. kolo
07.00
Kongo – Kina
10.00 Japan – Rusija
12.30 Švedska – Argentina

5. kolo
07.00
Japan – Kina
10.00 Argentina – Kongo
12.30 Rusija – Švedska

Tabela:
Rusija 4
Švedska 4
Japan 4
Argentina 0
Kongo 0
Kina 0

Izvor: rts.rs